top of page

Galanteria nagrobna i dekoracje z kamienia

W firmie Monument Sadowscy niemal od pół wieku zajmujemy się produkcją różnego rodzaju nagrobków kamiennych na zamówienie, pomników, tablic pamiątkowych z inskrypcją oraz starannie wykonanej galanterii nagrobnej.

Używamy tylko najwyższej jakości materiałów o szerokiej gamie kolorystycznej i niepowtarzalnych deseniach. Zależnie od preferencji klienta jesteśmy w stanie wykonać zarówno proste dekoracje, jak i bardziej zaawansowane projekty z marmuru, gnejsu, onyksu lub granitu. Zapewniamy kompleksowe wsparcie i fachowe doradztwo na każdym etapie produkcji.

Personalizacja nagrobków na zamówienie

Nasze produkty i profesjonalne usługi kamieniarskie są synonimem trwałości i piękna. Galanteria nagrobna z Kobyłki w postaci rzeźb, kamiennych waz, donic, postumentów i pomników na długie lata zachowuje estetyczny wygląd i jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.

Z myślą o indywidualnych potrzebach klientów stworzyliśmy wyjątkowe kolekcje galanterii nagrobnej w różnych stylach i kolorach. Oferujemy bogaty wybór dekoracji z kamienia - od wazonów i kwietników, po wytworne świece i lampiony. Każdy element wykonujemy starannie i z dbałością o detale tak, by pasowały do wybranego stylu i na długie lata stanowiły pamiątkę po bliskich.

Hurtownia granitu i produkcja nagrobków

Na życzenie klienta wykonujemy także dekoracyjne slaby i płyty kamienne, tablice z grawerowanymi inskrypcjami, symbolami lub zdjęciem. Dbamy o precyzję wykonania i efektowne wykończenie, dysponując szeroką gamą wzornictwa i bogatą kolorystyką. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

bottom of page