top of page

Kamieniarz w Zielonce - nagrobki z montażem

Firma Monument Sadowscy od pokoleń działa w branży kamieniarskiej na terenie całego województwa, oferując kompleksowe usługi projektowania, wykonania, montażu oraz konserwacji nagrobków z granitu, marmuru i gnejsu. Przykładamy ogromną wagę do solidnego wykonania i trwałości naszych kamieni, stanowiących elegancką pamiątkę, która w doskonałym stanie przetrwa długie lata.

Piękne i trwałe nagrobki z Zielonki

 

Dla klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę nagrobków, pomników i tablic inskrypcyjnych, wykonywanych na zamówienie i zgodnie z życzeniem rodziny. Tworzymy zarówno klasyczne nagrobki pojedyncze, precyzyjnie wykończone nagrobki dubeltowe oraz różnego rodzaju galanterię i dodatki z kamienia, takie jak lampiony, wazy i donice.

Dysponujemy bogatym katalogiem gotowych projektów – od niewielkich tablic po wyszukane i misternie zdobione pomniki. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by w pełni zrealizować oczekiwania klienta. Wspólnie możemy stworzyć niepowtarzalny nagrobek, który z szacunkiem odda hołd bliskim i będzie unikalnym wyrazem pamięci o nich.

Hurtownia granitu w Twojej okolicy

Od lat działając na polskim rynku doskonale rozumiemy, jak ważne jest spełnienie potrzeb każdego z klientów. Nasi kamieniarze z wieloletnim doświadczeniem zapewniają nie tylko terminowe wykonanie zamówienia, ale również profesjonalne doradztwo na każdym etapie produkcji. Pomagamy w wyborze odpowiedniego stylu i koloru materiału kamieniarskiego, a także oferujemy możliwość pełnej personalizacji projektu. Zapraszamy do kontaktu!

bottom of page