top of page

Efektowne materiały kamieniarskie z Kobyłki

Witamy w rodzinnej firmie kamieniarskiej Monument Sadowscy, gdzie od lat tworzymy piękne i trwałe nagrobki, tablice oraz galanterię, przywiązując ogromną wagę do jakości i precyzji wykonania. 

Każdy nasz produkt, od nagrobków i pomników po wyrafinowaną galanterię nagrobną, bazuje na najwyższej klasie materiale kamieniarskim, dostępnym w różnorodnych wariantach kolorystycznych i z niepowtarzalnymi deseniami. Sprowadzamy kamień naturalny wyłącznie od sprawdzonych dostawców z całego świata, oferując klientom bogactwo wzorów i odcieni.

Nagrobki pojedyncze i dubeltowe na zamówienie

Z różnego rodzaju kamieni naturalnych i wysokiej klasy materiału kamieniarskiego, od pokoleń tworzymy wyjątkowe nagrobki dubeltowe i pojedyncze, a także personalizowane tablice inskrypcyjne i dekoracje nagrobne. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt oddawał historię i indywidualność, stanowiąc piękną i elegancką pamiątkę po bliskich.

Hurtownia kamienia naturalnego w Kobyłce

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór materiału kamieniarskiego: od klasycznego granitu i marmurów, po ozdobne gnejsy i elegancki onyks. Zależnie od wybranego projektu nagrobka, tablicy pamiątkowej czy pomnika, jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedni kamień, który będzie w pełni odporny na działanie czynników zewnętrznych i w nienaruszonym stanie przetrwa przez dziesięciolecia.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych kamieni naturalnych, galanterii nagrobnej oraz slabów. Nasi konsultanci pozostają do dyspozycji w kwestii fachowego doradztwa i pomocy przy wyborze najlepszego materiału.

Aby dowiedzieć się o dostępność zapraszamy do kontaktu

Twoje pytanie zostało wysłane

bottom of page