top of page

Sprawdzony kamieniarz w Mińsku Mazowieckim

Świadczenie wysokiej jakości usług kamieniarskich to nasza pasja, wynikająca z szacunku dla tradycyjnego rzemiosła, związanego z kamieniem. Specjalizujemy się w wykonywaniu nagrobków na zamówienie, projektowaniu i montażu pomników i tablic pamiątkowych oraz produkcji galanterii nagrobnej z kamienia naturalnego. Z zaangażowaniem i precyzją realizujemy indywidualne projekty, które godnie i pięknie upamiętniają bliskich. Nasz zespół zapewnia najlepsze wykonanie, solidność i terminowość.

Monument Sadowscy to ceniona, rodzinna firma kamieniarska, oferuje szeroki wybór doskonałej klasy kamieni naturalnych. Z najdalszych zakątków świata sprowadzamy wyselekcjonowane granity, gnejsy, marmury, trawertyny i inne kamienie o różnorodnych barwach i deseniach, które pozwalają na tworzenie niepowtarzalnych projektów, także na specjalne zamówienie.

Nagrobki w Mińsku Mazowieckim - produkcja i montaż

Z pasją do kamienia, profesjonalizmem i indywidualnym podejściem zajmujemy się tworzeniem pięknych i trwałych nagrobków, pomników oraz galanterii nagrobnej z dekoracyjnego kamienia. Na terenie całego województwa świadczymy kompleksowe usługi kamieniarskie, obejmujące projektowanie, produkcję i montaż całych nagrobków lub poszczególnych elementów. Wykonujemy nagrobki dubeltowe i pojedyncze, rzeźby i dekoracje z kamienia.

Jako hurtownia granitu prowadzimy sprzedaż ozdobnych płyt kamiennych, marmurów, gnejsów i innych materiałów na potrzeby wykonania galanterii nagrobkowej, tablic inskrypcyjnych i pomników. Sprowadzamy naturalny kamień z całego świata, dbając o stałą dostępność szerokiej gamy kolorystycznej i bogactwo niepowtarzalnych deseni.

Spersonalizowane projekty kamieniarskie

Oferujemy różnorodne wzornictwo, bogactwo odcieni i faktur oraz rozmaite style, w jakich projektujemy i wykonujemy nagrobki czy galanterię z kamienia. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – pomożemy dostosować projekt do oczekiwań i preferencji klienta. Doradzimy, jaki kamień najlepiej wybrać na tablicę pamiątkową, płytę nagrobną lub pomnik, by zapewnić trwałość i piękne wykonanie na lata.

Przygotowując unikalne zamówienia dla odbiorców dbamy o najdrobniejsze szczegóły i solidność wykonania. Każdego dnia służymy naszym klientom profesjonalnym doradztwem w wyborze projektu, inskrypcji czy elementów dekoracyjnych.

bottom of page