top of page

Profesjonalne usługi kamieniarskie w Twojej okolicy

Monument Sadowscy to rodzinna firma o długoletniej tradycji, dostarczająca swoje usługi i wysokiej klasy materiały na terenie całego województwa. Specjalizujemy się w produkcji nagrobków pojedynczych i dubeltowych, galanterii nagrobnej oraz tablic pamiątkowych z grawerem. Wykonujemy pomniki na zamówienie i elementy zdobnicze do płyt nagrobnych.

W swojej codziennej pracy stawiamy na najwyższą precyzję i indywidualne potrzeby każdego z klientów. Prowadzimy sprzedaż kamieni naturalnych i slabów o oryginalnych i niepowtarzalnych wzorach.

Płyty i nagrobki w Siedlcach - od producenta

Na terenie całego Mazowsza świadczymy kompleksowe usługi kamieniarskie, obejmujące projektowanie na zamówienie, wykonanie zgodnie z życzeniem klienta oraz montaż i prace konserwatorskie. Oferujemy granitowe, marmurowe i gnejsowe nagrobki pojedyncze i dubletowe, a także wiele eleganckich dekoracji i kamienną galanterię nagrobną.

Z zamiłowania do tradycyjnego rzemiosła kamieniarskiego i z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i metod zdobienia, tworzymy wyjątkowe, niepowtarzalne nagrobki, które w pełen szacunku sposób oddają hołd najbliższym. Działając w branży od pokoleń, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla naszych klientów indywidualne podejście i profesjonalna obsługa każdego z projektów, niezależnie od jego skali i stopnia skomplikowania. Dokładamy starań, by każdy nasz produkt wykonywać z najwyższą precyzją i uwagą, z zastosowaniem wyselekcjonowanych materiałów i z użyciem odpowiedniego zdobnictwa.

Personalizowane nagrobki i tablice pamiątkowe

Rodzinny grobowiec, niewielki pomnik lub tradycyjna płyta nagrobna może, a nawet powinna odzwierciedlać historię czy indywidualne cechy bliskiej osoby. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę spersonalizowanych elementów zdobniczych i rzeźbionej w kamieniu galanterii nagrobnej.

Stosujemy materiał kamieniarski o wysokich walorach estetycznych i wyróżniający się trwałością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Wśród najczęściej wybieranych są zwłaszcza płyty granitowe i marmurowe oraz nagrobki i slaby z gnejsu czy onyksu. 

Nasz doświadczony kamieniarz w Siedlcach chętnie pomoże wybrać odpowiedni kamień na pojedynczą płytę nagrobną lub większy grobowiec z dodatkowymi zdobieniami. Zależnie od preferencji i potrzeb, wykonamy także trwały grawer w formie napisu, symbolu lub realistycznego zdjęcia, które pozostanie piękną pamiątką na długie lata.

Kamienne pomniki, inskrypcje i galanteria

Potrzebujesz pięknego i trwałego pomnika dla bliskiej osoby? Chcesz wyrazić swoje uczucia w wyjątkowy i trwały sposób? W firmie Monument Sadowscy realizujemy wszystkie zlecenia - od prostych form i subtelnych detali po wyszukane ornamenty i nietypowe rzeźby. Zgodnie z życzeniem rodziny stworzymy granitowy pomnik, marmurową galanterię lub grawerowany napis ze zdjęciem.

Nasza misja polega na zapewnieniu nie tylko wysokiej jakości produktów, ale również wspieraniu Cię w tym trudnym czasie. Zespół naszych konsultantów jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania, doradzić w wyborze odpowiedniego projektu i zapewnić pełne wsparcie podczas realizacji zamówienia.

bottom of page