top of page

Kamieniarz w Wołominie - projektowanie i montaż nagrobków

Jesteśmy rodzinną firmą kamieniarską z tradycjami, działającą na terenie całego województwa. Nasz zespół doświadczonych kamieniarzy oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania, wykonania oraz montażu nagrobków w Wołominie i okolicach.

Przywiązujemy ogromną wagę do każdego detalu, tworząc piękne nagrobki i płyty kamienne z inskrypcjami, które w estetyczny i pełen szacunku sposób oddają hołd bliskim i gwarantują trwałe upamiętnienie ich historii. Korzystamy tylko z najwyższej jakości kamienia naturalnego, odpornego na ścieranie i warunki atmosferyczne, dzięki czemu nasze nagrobki zachowają swój wygląd przed pokolenia.

Płyty kamienne i nagrobki z Wołomina

Od prawie pięćdziesięciu lat specjalizujemy się w produkcji nagrobków dubeltowych i pojedynczych, pomników i tablic nagrobnych. W naszej ofercie znajdują się również różnego rodzaju materiały kamieniarskie, takie jak dekoracyjne płyty i slaby kamienne, a także szeroki wybór eleganckiej i solidnie wykonanej galanterii nagrobnej. 

W firmie Monument Sadowscy wykorzystujemy tylko odpowiednie materiał, który importujemy z Chin, Indii i południowej Afryki. Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną i deseniową płyt granitowych i marmurowych oraz gnejsów, które ze względu na swój elegancki wygląd są chętnie wybierane na różnego rodzaju nagrobki i grobowce.

 

Wykonujemy także różnego rodzaju galanterię nagrobną i precyzyjne dekoracje z kamienia, takie jak donice, wazy czy lampiony. Dla klientów przygotowujemy też kamienne tablice pamiątkowe, na których grawerujemy napisy lub grafiki na życzenie zamawiającego.

Usługi kamieniarskie w Twojej okolicy

Jeśli planujesz wykonanie wyjątkowego, trwałego i pięknego pomnika lub nagrobka, który  upamiętni Twoich bliskich, mamy dla Ciebie cały szereg gotowych projektów i sprawdzonych rozwiązań, które pozwolą zachować niepowtarzalny wygląd i charakter nagrobka przez wiele lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dbając o każdy etap procesu realizacji, służymy kompleksowym wsparciem podczas projektowania, obróbki kamienia, aż po montaż gotowych elementów. 

Tworzymy nagrobki, które są nie tylko wyjątkowe pod względem designu i starannie wykończone, ale również odporne na działanie czynników atmosferycznych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

bottom of page