top of page

Kamieniarstwo nagrobkowe w Markach

Doświadczona, polska firma i hurtownia kamieniarska Monument Sadowscy powstała z pasji do tradycyjnego rzemiosła. Nasz zespół specjalistów tworzy unikalne nagrobki, pomniki i tablice pamiątkowe, a także oferuje szeroki asortyment kamienia naturalnego dla kamieniarzy i profesjonalnych rzeźbiarzy. Od wielu lat zajmujemy się produkcją granitu, marmuru i innych, starannie wyselekcjonowanych kamieni naturalnych.

Polski producent kamienia naturalnego

Nasze nagrobki wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, dbając o precyzję, eleganckie zdobnictwo i trwałe wykończenie. Staramy się każdemu projektowi nadać oryginalności i charakteru, który godnie, z szacunkiem i w pięknej oprawie odda hołd bliskim i upamiętni ich historię na pokolenia. 

 

Klientom oferujemy zarówno nagrobki dubeltowe, jak i pojedyncze, dostosowane do potrzeb i preferencji zamawiającego, a także pomniki, rzeźby i dekoracje w różnych skalach i z zastosowaniem szerokiej gamy materiałów kamieniarskich.

Pomniki, tablice i nagrobki z Marek 

W ofercie naszych usług kamieniarskich znajdziesz również starannie wykonaną galanterię nagrobkową, która doda wyjątkowości każdemu pomnikowi. Tworzymy eleganckie tabliczki inskrypcyjne, wazy i lampiony. Dysponujemy wieloma wariantami kolorystycznymi naturalnego kamienia, który starannie selekcjonujemy i sprowadzamy z wielu zakątków świata.

 

Doświadczony kamieniarz w Markach służy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniego nagrobka oraz personalizacji inskrypcji. Świadczymy także usługi projektowania i montażu elementów z kamienia

bottom of page