top of page

Slaby z Kobyłki od producenta

Zobacz jak wygląda wydobycie

image13.JPG

Jesteśmy wiodącym producentem nagrobków z kamienia naturalnego, tablic i pomników oraz eleganckiej galanterii nagrobnej. Prowadzimy sprzedaż na terenie całego województwa, a także służymy fachowym doradztwem przy wyborze odpowiedniego materiału dla Twojego projektu.

W swojej ofercie posiadamy unikatowe slaby i płyty kamienne o różnej grubości i w wielu wariantach kolorystycznych. Produkujemy slaby z granitu, marmuru, gnejsów i innych kamieni, o wyjątkowych wzorach i deseniach. Zapewniamy terminowe wykonanie każdego zamówienia.

 

Eleganckie płyty kamienne na nagrobki

Z dekoracyjnych slabów o niezwykłych wzorach i fakturach od pokoleń tworzymy płyty nagrobne i elementy dekoracyjne. Z pasją podchodzimy do kamieniarskiego rzemiosła, realizując nawet najbardziej skomplikowane projekty i specjalne zamówienia.

Nasze materiały kamieniarskie wyróżniają się trwałością, solidnością i precyzją wykonania, a także piękną estetyką. Slaby wykorzystujemy do produkcji wytwornych nagrobków, a także tworzenia różnego rodzaju galanterii nagrobnej - od lampionów i donic, po spersonalizowane, grawerowane tablice, rzeźby kamienne i figury.

Hurtownia kamienia w Twojej okolicy

Monument Sadowscy to polska firma z wieloletnią tradycją, oferująca sprzedaż różnorodnych materiałów i gotowych nagrobków dubeltowych lub pojedynczych. Zapewniamy szeroki wybór wzorów i kolorów, a także oryginalne zdobnictwo. Nasz doświadczony personel chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące procesu produkcji oraz wyboru najlepszego kamienia, zależnie od planowanego projektu.

bottom of page