top of page

Profesjonalny kamieniarz w Warszawie na Pradze

W branży kamieniarskiej działamy już od prawie pół wieku, z każdym rokiem zdobywając cenne doświadczenie i umiejętności, ale także dysponując coraz to nowymi rozwiązaniami technicznymi i wyselekcjonowanym materiałem najwyższej jakości. Specjalizujemy się zwłaszcza w obróbce granitu, marmuru i innych kamieni naturalnych, pochodzących z najdalszych zakątków świata.

Usługi kamieniarskie - Warszawa i okolice

W swojej ofercie uwzględniamy różnorodne warianty kolorystyczne, bogactwo wzorów i faktur oraz dodatkowych elementów dekoracyjnych i wzornictwa. Nasi kamieniarze są mistrzami w swoim fachu, którzy w każdy projekt wkładają serce i pasję do obróbki kamienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy branżowej jesteśmy w stanie zaproponować, wykonać i zamontować nagrobek, tablicę pamiątkową, pomnik lub wytworną galanterię nagrobną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. 

Personalizowane nagrobki z Warszawy Pragi

Zamiłowanie i pasja do rzemiosła, połączone z indywidualnym podejściem do każdego zamówienia sprawiają, że naszym klientom możemy zaoferować szeroką gamę różnorodnych wzorów i stylów, odpowiednich na nagrobki pojedyncze, dubeltowy grobowiec czy unikalny pomnik z tablicą inskrypcyjną.

Jako rodzinna firma o wielopokoleniowych tradycjach w kamieniarskim rzemiośle, przykładamy ogromną wagę do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych Klientów. Wykonujemy grawerowanie napisów, grafik, symboli i zdjęć, a także precyzyjne ornamenty i zdobienia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

bottom of page