top of page

Nagrobki pojedyncze na zamówienie

Kamień naturalny to materiał gwarantujący i trwałość przez pokolenia. Od wielu lat w naszej firmie wykonujemy wyjątkowe nagrobki i płyty nagrobne, które oddają nie tylko pamięć i szacunek dla bliskich, ale również ich niepowtarzalną historię i indywidualność. 

Z pasją i zaangażowaniem traktujemy każde zamówienie, oferując najwyższej jakości nagrobki z granitu, marmuru czy gnejsu. Nasze nagrobki pojedyncze z Kobyłki stanowią unikalne dzieła sztuki kamieniarskiej i piękne pamiątki, które tworzymy z najwyższą starannością.

Kamienne pomniki, płyty i tablice nagrobne 

Na specjalne zamówienie stworzymy niepowtarzalny nagrobek pojedynczy lub dubeltowy, który na zawsze zachowa pamięć o Twoich bliskich. Monument Sadowscy to sprawdzona, doświadczona firma z wieloletnim doświadczeniem, a nasi kamieniarze specjalizują się w produkcji pięknych, trwałych i elegancko wykończonych płyt nagrobnych, pomników i galanterii nagrobkowej. 

W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne nagrobki dubeltowe i pojedyncze, jak również zdobione wazy, donice czy pomniki. Wykonujemy tablice inskrypcyjne z kamienia, na których możemy wygrawerować napis, grafikę lub zdjęcie. Wszystkie projekty traktujemy indywidualnie, by z szacunkiem i w piękny sposób oddać hołd pamięci bliskich.

Hurtownia granitu i kamieni naturalnych

Oprócz produkcji różnego rodzaju nagrobków pojedynczych i dubeltowych zajmujemy się także sprzedażą dekoracyjnych płyt kamiennych oraz materiału kamieniarskiego dla profesjonalistów. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną i bogactwo niepowtarzalnych deseni. Zapraszamy do kontaktu!

bottom of page