top of page

Niepowtarzalne nagrobki dubeltowe z Kobyłki

Jako rodzinna firma kamieniarska z wieloletnią tradycją specjalizujemy się w produkcji pięknych i trwałych nagrobków dubeltowych i pojedynczych, a także płyt kamiennych, pomników i tablic z inskrypcją. Korzystamy tylko z najlepszej jakości surowca, który sprowadzamy z najdalszych zakątków świata.

Każdy nagrobek powinien stanowić świadectwo naszej pamięci o bliskich, dlatego przykładamy ogromną wagę do każdego projektu, indywidualnie traktując każde zamówienie.

Nagrobki i galanteria z kamienia na zamówienie

W naszej bogatej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne nagrobki pojedyncze, jak i większe grobowce rodzinne, które wykonamy zgodnie z Twoim życzeniem i według wybranego projektu - od prostych form, po wyszukane zdobienia i skomplikowane rzeźby.

Poza nagrobkami i płytami kamiennymi wykonujemy również elegancką i precyzyjnie wykończoną galanterię nagrobną. Zależnie od Twoich preferencji wykonamy dekoracyjne wazy i donice, lampiony lub figurki. Gwarantujemy terminowość i solidne wykonanie, a także kompleksowe wsparcie na każdym etapie produkcji.

Monument Sadowscy – hurtownia kamienia naturalnego

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą kamieni naturalnych na terenie całego województwa. Prowadzimy sprzedaż slabów, płyt i tablic pamiątkowych. Dostarczamy materiał kamieniarski dla profesjonalistów w branży, a nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące procesu produkcji czy wyboru odpowiedniego kamienia dla Twojego projektu. 

Zapraszamy do kontaktu w siedzibie firmy w Kobyłce pod Warszawą, mailowo lub telefonicznie.

bottom of page